no to już jutro ostatni dzień i powtórki serialu . Co byście chcieli aby było na blogu .. ja mam na przykład : a) opowiadanie b) streszczenie odcinków c) moja własna recenzja o danym odcinku z serialu . d) wiadomości o życiuu gwiazd z serialuu !
środa, 5 lutego 2014
Hej. Po raz pierwszy zakładam bloga . Będzie trochę informacji o mnie i o serialu violetta :D :D :D :D
kto nie może się doczekać tego momentu bo ja bardzo *.*