czwartek, 6 lutego 2014

zapraszam na moją stronkę na fb . prowadzę ją razem z koleżanką .
https://www.facebook.com/alka.natka tu macie link .
Violettowych snów
no to już jutro ostatni dzień i powtórki serialu .
Co byście chcieli aby było na blogu ..
ja mam na przykład :
a) opowiadanie
b) streszczenie odcinków
c) moja własna recenzja o danym odcinku z serialu .
d) wiadomości o życiuu gwiazd z serialuu !

środa, 5 lutego 2014

Hej. 
Po raz pierwszy zakładam bloga . Będzie trochę informacji o mnie i o serialu violetta :D 
:D :D :D 


 
 kto nie może się doczekać tego momentu bo ja bardzo *.*